Araç Giydirme Çalışmalarımızdan Bazıları...

İLGİ AJANS REKLAM HİZMETLERİ

Araç Giydirme

Açık Hava Reklamcılığı, Tabela ve Dijital Baskı sektörlerinde faaliyet gösteren İLGİ OZALİT, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Kutu Harf, Kayan Yazı, Çatı Tabelası, Totem/Pylon Tabela, İnşaat / Şantiye Tabelası, Yönlendirme Tabelaları, İkaz Levhaları, Neon Yazı, Lightbox, Cephe / Bina Giydirme, Araç Giydirme, Display Ürünler, Duba / Bayrak, Promosyon Ürünler, Dijital Baskı Hizmetleri (Afiş, Pankart, Branda, Folyo vb.) alanında hizmet vermekteyiz.

Araç Giydirme işlemi nasıl yapılır?

Kaplama yapılacak aracın yüzeyinin temiz olması, araç kaplamada kullanılacak folyonun üzerindeki mürekkebin iyice kuruması, keçe ragle ile sıvama yapılması, hava kabarcıklarının patlatılması (iğne ucu ile), araç kaplama montajı bittikten sonra alkolle temizlenmesi ve komple fön ile üzerinden geçilmesidir.

Araç Giydirme Için Yasal izinler:
Araç Giydirme( Araç Üstü Reklam ) işlemini yaptırmak istiyorsanız öncesinden yasal izin almanız gerekmektedir. Öncelikle Araç Giydirme işleminizi sanal ortamda yani bilgisayar ortamında tasarlatmanız gerekmektedir. Aracınızın üzerine uygulamayı düşündüğünüz logonuzu, iletişim bilgilerinizi, ürün resimlerinizi, sloganlarınızı vs. gibi görsellerinizi Araç Giydirme işinde profesyonel bir firmaya bilgisayar ortamında uygulattırmalısınız. A4 ( Dosya kağıdı ) üzerine renkli çıktı aldıktan sonra, bağlı bulunduğunuz ilçenin belediyesine gidip reklam vergisini yatırmalısınız. Ödeyeceğiniz bu vergi bir yıllık olup her yıl tekrardan ödemeniz gerekmektedir. Belediye’ye ödeyeceğiniz vergi aracınızın üzerine uyguladığınız reklamın m2 si kadardır.